Зустріч з експертом німецького проекту SES та українськими дизайнерами

Представники кафедри Технологій і дизайну (М. Рябчиков, О. Литвин, А. Нікуліна, Т. Попова, Д. Борисенко) спільно з дизайнерами України-учасниками Kharkiv Fashion Cluster (О. Бевзюк, М. Бисова, О. Фоменко,  М. Киндрачук), керівником Харківського кластеру легкої промисловості та дизайну (О. Егоров) презентували програму “Харків-це модно” для експерта німецького проекту SES проф. Вернера Ветекампа та студентів кафедри.

Метою проекта  є об’єднання представників індустрії легкої промисловості для вирішення актуальних питань, а також спільне створення проектів для розвитку легкої промисловості Харківського регіону; зміцнення позицій на ринку і підвищення прибутковості; створення сприятливих умов і додаткових робочих місць для працездатної частини населення; підвищення інтересу до сфери легкої промисловості.