Професійна освіта. Дизайн.
Моделювання, конструювання і дизайн швейних виробів

Професійне навчання. Дизайн. Моделювання, конструювання та дизайн швейних виробів

Підготовка за даною спеціальністю на кафедрі почалася з 2002 року. Щорічно здійснюється прийом студентів на денну форму навчання, як на бюджетній, так і на контрактній основі.

По закінченню даної спеціальності студент отримує кваліфікацію інженера-дизайнера, викладача дисциплін в галузі легкої промисловості;
Випускники з дипломом УІПА з даної спеціальності можуть працювати:

За інженерним профілем За педагогічним профілем
  • Дизайнерами одягу;
  • Колористами;
  • Технологами-наставниками;
  • Конструкторами;
  • Модельєрами;
  • Модельєрами—конструкторами;
  • Конфекціонерами;
  • Майстрами виробництва.

• Викладачами загальноінженерних і спеціальних дисциплін у навчальних закладах різного рівня акредитації;
  • Майстрами виробничого навчання;
  • Вчителями малюнку, живопису та композиції

Вас навчать розробляти проекти в галузі дизайну одягу та текстильних аксесуарів, навчать живопису і малюнку, комп’ютерному дизайну. Ви опануєте кравецьке мистецтво і мистецтво декорування швейних виробів.

Під час навчання буде робитися наголос на вивченні дисциплін загально-інженерної підготовки, дисциплін психолого-педагогічного циклу, а також спец. дисциплін: проектування швейних виробів, малюнку, кольорознавства, композиції, скульптури та пластичної анатомії, історії мистецтв, історії костюму і тканин, моделювання та художнього оздоблення одягу, прикладної іміджелогії.

Під час навчання студенти оволодіють сучасними тривимірними компютерними технологіями, навчаться використовувати 3D сканери, 3D принтери, голографічні піраміди.

Наші студенти мають можливість брати участь у міжнародних конкурсах молодих дизайнерів і модельєрів, у різноманітних конкурсах ескізної графіки, створювати колекції одягу і регулярно виступати з показами.