Викладачі

Рябчиков_2             

GoogleScholar

Рябчиков Микола Львович — доктор технічних наук, професор кафедри «Технологій і дизайну». Автор понад 100 наукових та науково-методичних робіт. Голова секції Легкої, харчової промисловості та сфери послуг Підсекції Професійної освіти Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, член Науково-методичної комісії Міністерства легкої промисловості.
Основні напрямки наукової діяльності: методи морфологічного аналізу та синтезу складних систем та машин легкої промисловості, розробка систем рідиннонаповненних валів для підвищення якості обробки листових матеріалів з урахуванням можливості роботи в умовах вакууму або спеціальних середовищ, методи автоматизованого проектування елементів та систем машин, методи об’ємного комп’ютерного формоутворення .
Склав та викладає курси — «Обладнання швейного виробництва», «Проектування художніх систем», «Інноваційні технології та управління ресурсами «.       

Анкета науковця

 Вилков_1

GoogleScholar

 Вілков Сергій Михайлович — кандидат технічних наук, приват-професор, доцент кафедри «Технологій і дизайну».
Сфера інтересів: текстильні матеріали, що використовуються в усіх сферах життєдіяльності людини; дослідження фізико-механічних властивостей текстильних матеріалів побутового та технічного призначення.
 Викладає курси: «Матеріалознавство», «Матеріалознавство швейного виробництва», Фізико-хімічні властивості матеріалів».       

Анкета науковця

 ЛитвинGoogleScholar Литвин Олег Олегович — доктор фізико-математичних наук,  завідувач кафедри  «Технологій і дизайну», професор кафедри «Технологій і дизайну».
Сфера інтересів: сучасні  процеси проектування та  виготовлення виробів індустрії моди; формування наукового потенціалу для впровадження інновацій у виробництво та освіту.
Викладає курси: «Вступ до фаху та виробниче навчання», «Маркетинг та мерчендайзинг в галузі».       

Анкета науковця

  1GoogleScholar

Попова Тетяна Іванівна — кандидат педагогічних наук, доцент кафедри «Технологій і дизайну».
Сфера інтересів: інновації в організації розробки та процесу виготовлення одягу; проектування одягу різних асортиментних груп.
 Викладає курси: «Технологія швейного виробництва», «Проектування швейних підприємств», «Основи формоутворення», «Комплексне проектування одягу».       

Анкета науковця

 00247507в

GoogleScholar

 Нечіпор Світлана Володимирівна — кандидат педагогічних наук, доцент кафедри «Технологій і дизайну», Відмінник освіти (1998 р).  Педагогічний стаж 29 років. Досвід роботи у професійно-технічній освіті — 28 років.
 Сфера інтересів: компетентнісний підхід до підготовки фахівців швейного профілю, нетрадиційні підходи до дизайну одягу.
 Викладає курси: «Технологія швейного виробництва», «Управління якістю швейних виробів», «Конструкторсько-технологічна підготовка виробництва», «Прикладна іміджелогія», «Історія мистецтва і стилю».        

Анкета науковця

 

GoogleScholar

 Нікуліна Анастасія Володимирівна — кандидат педагогічних наук, декант Технологічного факультету, доцент кафедри «Технологій і дизайну».
Сфера інтересів: проектно-творча компетентність майбутніх дизайнерів; система автоматизованого проектування одягу; фешн-реклама, kharkiv fashion cluster.
Викладає курси: «Конструювання швейних виробів», «Моделювання та художнє оформлення одягу», «Основи конструювання і САПР».        

Анкета науковця

 Борисенко ДенисGoogleScholar Борисенко Денис Володимирович — кандидат педагогічних наук, доцент кафедри «Технологій і дизайну».
Сфера інтересів: інноваційні технології в професійній підготовці фахівців з дизайну, графічний дизайн, іммерсивний дизайн, адитивні технології, 3D-проектування.
Викладає курси: «Рисунок і живопис», «Основи композиції», «Комп’ютерний дизайн», «Художнє проектування».        

Анкета науковця

 МирошниченкоGoogleScholar
 Мірошніченко Галина Анатоліївна — кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри «Технологій і дизайну».
Сфера інтересів: методи обробки деталей та вузлів з використанням сучасних матеріалів, біосоціальні ознаки особистості у швейному виробництві; сучасні способи  формоутворення в одязі.
Викладає курс «Технологія швейного виробництва».       

Анкета науковця

 Шопіна Тетяна ПавлівнаGoogleScholar  Шопіна Тетяна Павлівна — старший викладач кафедри «Технологій і дизайну».
Сфера інтересів: різні методи конструювання одягу, розроблені на основі розмірної типології; нові технології розкрою та виготовлення одягу; нове обладнання, прогресивні методи обробки деталей та вузлів.
 Викладає курси: «Професійна та практична підготовка», «Вступ до фаху та виробниче навчання»       

Анкета науковця