Вітаємо із успішним захистом кандидатської дисертації Мірошниченко Галину Анатоліївну

Вітаємо Мірошниченко Галину Анатоліївну, асистента кафедри Технологій і дизайну, з успішним захистом кандидатської дисертації на тему: “Математичне моделювання процесів керування електроприводом” за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи.

Колектив кафедри щиро Вас вітає і підкреслює, що тепер Вас по праву можна вважати великим творцем і вірним Вченим. Бажаємо, щоб в житті місце було тільки для улюблених справ і людей, щоб завжди здійснювалися задумки та ідеї, щоб був неодмінний успіх і удача, щоб доля дарувала прекрасні можливості саморозвитку і реалізації себе, як особистості.

Поздоровляємо Галину Анатоліївну та її наукового керівника, – Литвина Олега Миколайовича, доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри вищої та прикладної математики Української інженерно-педагогічної академії!!!