Мода для всіх. Інклюзія в Fashion індустрії

29 жовтня в стінах Української інженерно-педагогічної академії відбулася зустріч з предстаниками легкої промисловості та дизайнерами в рамках заходу “Мода для всіх. Інклюзія в Fashion індустрії” на якому жваво обговорювалися питання проблематики інклюзивного одягу та представлено сучасне бачення цього напрямку рішення від відомих спікерів.

Особливу подяку хочемо висловити спікерам:

• Бевзюку Олександру – українському дизайнеру одягу, творцю інклюзивних колекцій, засновнику бренду BEVZYUK;
  • Марії Бисової  – українському дизайнеру одягу, засновнику бренду maKha;
  • Людмилі Павленко – багаторазовій паралімпійській чемпіонці, призеру чемпіонатів і кубків світу в лижних гонках і біатлоні, інклюзивна модель;
  • Олегу Кулінічу – доценту кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту управління Національної академії державного управління при Президентові України;
  • Олегу Єгорову – виконавчему директору Харківського кластера легкої промисловості та дизайну, координатору Kharkiv Fashion.