Конкурс «Best jacket. Made in Kharkiv»

Харківський кластер легкої промисловості та дизайну в рамках програми «Харків — це модно!» оголошує проведення конкурсу «Best jacket. Made in Kharkiv.»серед студентів і випускників навчальних закладів Харкова за фахом: «дизайнер-модельєр», «дизайн» та «моделювання та конструювання промислових виробів».

До уваги студентів та випускників навчальних закладів Харкова за фахом: «дизайнер-модельєр», «дизайн» та «моделювання та конструювання промислових виробів»!

Мета конкурсу — створення кращої чоловічої молодіжної куртки.
Фіналісти конкурсу отримають можливість на виробництві створити, розроблений ними зразок вироби в матеріалі і отримати його в подарунок (матеріали, і ресурси для створення надають організатори).
Переможець конкурсу, крім створеного вироби отримає грошовий приз і пропозиція про працевлаштування на одне з кращих швейних підприємств Харкова.

Для участі в конкурсі необхідно:
— заповнити анкету-заявку (зробити це можна, перейшовши за посиланням:https://forms.gle/iYACyVjnZ4i5oV1d9 )
— ознайомитися з умовами участі та вимогами конкурсу, які розміщені в кінці заявки-анкети;
— надіслати свої ескізи і концепцію на адресу: madeinkharkiv@gmail.com

Конкурс проводиться для розвитку і підтримки молодих дизайнерів, для створення можливостей об’єднання творчості, тенденцій і сучасних технологій виробництва!