Продовження спільної взаємодії кафедри Технологій і дизайну та Kharkiv Fashion Cluster

12 березня 2021 року на базі школи ESSON відбулися загальні збори учасників Kharkiv Fashion Cluster, до яких доєдналися представники кафедри Технологій і дизайну Української інженерно-педагогічної академії. На порядку денному стояла презентація нової стратегії спільноти в умовах пандемії, яка характеризується зміною підходів до виробництва і реалізації своєї продукції, про які в ході обговорення поточної проблематики доповідали учасники Kharkiv Fashion Cluster.

Були представлені презентаційний відеоролик Кластеру, фотосесія його учасників і сайт проекту, що були створені за підтримки Українського культурного фонду. Член правління кластеру Наталія Меркулова,  головний редактор профільного медіа-ресурсу «SEWING BUSINESS AND FASHION”  презентувала онлайн В2В платформу INVIROM. Платформа є сучасним цифровим інструментом, який дозволяє розширити ринки збуту, збільшити продажі, знайти нових байєрів в Європі підприємствам України.

         Обговорювалася взаємодія учасників всередині кластеру, співпраця з навчальними закладами: зокрема, зав. кафедрою Технологій та дизайну Української інженерно-педагогічної академії, член правління кластера, д. фіз.-мат. наук Олег Литвин презентував освітні програми кафедри. Члени кластера надали пропозиції щодо їх удосконалення.